Droga Czytelniczko, drogi Czytelniku,

chciałabym, żeby układ treści był dla Ciebie maksymalnie przejrzysty, dlatego wiedz, że:
ta strona, dominikabartmann.com, odsyła do dwóch innych stron dominikapisze.com i dominikamedytuje.com, czyli de facto mamy tutaj trzy różne strony albo stronę-bramę prowadzącą do dwóch stron tematycznych.

Zrobiłam tak dlatego, ponieważ sądzę, że te dwie strony mogą mieć inne grupy czytelników.

„Dominika pisze” to strona, gdzie zamieszczam swoje opowiadania oraz przedstawiam treści już opublikowane drukiem. Będę tam Ciebie zachęcać do czytania, lecz również do pisania, jeśli też Ci to w duszy gra, bo sama znam niewiele większych przyjemności w życiu.
„Dominika medytuje” odnosi się już do moich zainteresowań jako psychologa, do praktyki uważności/mindfulness zwłaszcza. Jestem wielkim miłośnikiem uważności, stosuję ją jako metodę pracy z klientami, a niebawem będę certyfikowanym nauczycielem. Chciałabym, żeby strona „Dominika medytuje” przedstawiała rzetelną wiedzę, inspirowała i popularyzowała proste, sprawdzone techniki, które wiele wnoszą w życie.

Możesz więc przeklikać się od razu na jedną z tych dwóch stron.

Możesz też jeszcze zostać na tej stronie, dominikabartmann.com, żeby przeczytać więcej o MISJI, jaka mi przyświecała tworząc to miejsce w internecie.
Dziękuję za to, że przeczytałaś/przeczytałeś do końca,
Dominika Bartmann